22 kwietnia to ważna data. Obchodzimy wtedy Dzień Ziemi, który ma na celu promowanie postaw proekologicznych.
Z tej okazji uczniowie naszej szkoły podjęli wiele działań przyczyniających się do poprawy kondycji otaczającej nas przyrody.
Na szkolnym korytarzu pojawiła się wystawa ekologiczna, a na zajęciach uczniowie zostali zapoznani z ideą tego dnia.
jpa