W dniach 27 i 28 kwietnia odbyły się miejskie Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej chłopców. Naszą szkołę dzielnie reprezentowali uczniowie z klas V - VIII .
Dziękujmy za sportową walkę!
kw