W ramach naszej witryny stosujemy tylko funkcjonalne pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.
W dniach 27 i 28 kwietnia odbyły się miejskie Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej chłopców. Naszą szkołę dzielnie reprezentowali uczniowie z klas V - VIII .