V Powiatowy Turniej Szachowy okazał się dla nas wyjątkowy! Jako jedna z dwóch szkół podstawowych rywalizowaliśmy głównie ze starszymi zawodnikami, a mimo to Szymon, uczeń klasy ósmej nie miał sobie równych — pokonał wszystkich przeciwników i wywalczył 1. miejsce.
Ogromne gratulacje! ♟️♟️♟️