30 kwietnia reprezentanci edukacji wczesnoszkolnej wzięli udział w szkolnym konkursie patriotycznym o świętach majowych.
Wszystkie drużyny wykazały się dużą wiedzą, wykonując przygotowane zadania.
Gratulujemy!
ik