3 maja reprezentantki naszej szkoły miały zaszczyt uczestniczyć w uroczystych obchodach Święta Konstytucji 3 Maja.
W wydarzeniu wzięły udział uczennice klasy IVA wraz z wychowawcą, wspólnie oddając hołd jednemu z najważniejszych wydarzeń w historii naszego kraju. Była to piękna lekcja patriotyzmu i szacunku dla tradycji.
Uroczystości rozpoczęły się na Placu Teodora Stosika, gdzie pod pomnikiem Nieznanego Żołnierza złożono kwiaty. W wydarzeniu uczestniczyli m.in. Kamil Wnuk - Poseł na Sejm RP oraz Prezydent Miasta Anna Nemś wraz z zastępcami – Pawłem Kazirodem i Bogdanem Janikowskim. Obecni byli także przedstawiciele powiatu, radni miejscy i powiatowi, kombatanci, delegacje szkół i przedszkoli oraz lokalne instytucje i organizacje.
kwi



