23 kwietnia Wiktoria z klasy IIIA i Kamil z klasy IIIB wzięli udział w Międzyszkolnym Turnieju „Mistrz Łamigłówki’’, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 13 w Kromołowie.
Gratulujemy!