Tym razem uczniowie klas młodszych mieli okazję sprawdzić się jako wolontariusze, asystując zawodnikom CMC Virtu Viret Zawiercie podczas sobotniego meczu.
Bo pomaganie w SP1 jest cool! ?
aku
Pomagamy, jak możemy! ???
Dziękujemy całej społeczności szkolnej za zaangażowanie w akcję pomocy dla powodzian!
Dzisiaj nasze dary wyruszyły w drogę! ???
Specjalne podziękowania dla Żeromiaków za inspirację do działania i pani Małgorzaty Z. za organizację transportu.
Po raz kolejny uczniowie SP1 sprawdzili się jako wolontariusze Jurajskiego Festiwalu Biegowego w Podlesicach. Tym razem na linii startu i mety z zapałem dopingowali zawodników.
??? Pomagam, bo lubię! ???
jp
Taki miły gest po zakończonym biegu!!! ???
Dziękujemy! ?
Nasz noworoczny podarunek dla zwierząt z zawierciańskiego schroniska wyruszył w drogę ???
Drodzy Darczyńcy, jesteśmy wdzięczni, że możemy go przekazać dzięki Waszej hojności ??