W klasie IIIA w grudniu działo się…
Uczniowie byli na wycieczce w fabryce bombek, gdzie poznali etapy wytwarzania ich oraz samodzielnie je ozdobili. Przekazali własnoręcznie robione kartki bożonarodzeniowe dla seniorów, a szóstego grudnia uczestniczyli w „Inwazji Mikołajów”. Wykonali mnóstwo ciekawych prac plastycznych, między innymi samodzielnie ozdabiali torebki na prezent gwiazdkowy dla rodziców, wykonali ozdoby choinkowe z piór, udekorowali pierniczki i przygotowywali koszulki na występ do wywiadówki scenicznej. Podczas spotkania wigilijnego zadbali o dekorację sali i korytarza szkolnego. Uczestniczyli w spotkaniach z ciekawymi ludźmi, od których nauczyli się pozdrowień w języku włoskim i jak dbać o formę, by zostać sportowcem. Nie zapomnieli o utrwalaniu i zwiększaniu wiedzy przyrodniczej, umiejętności matematycznych i polonistycznych.
Dziękujemy Wam, kochani Rodzice, za zaangażowanie i pomoc!
dl