Z radością informujemy, że członkinie Samorządu Uczniowskiego zorganizowały pocztę walentynkową dla całej szkoły. Dnia 14.02 udało nam się roznieść piękne walentynki, które wcześniej zostawiliście w specjalnej skrzynce.
Wielkie podziękowania dla wszystkich uczniów, którzy włożyli serce w przygotowanie tych wyjątkowych wiadomości. Wasza kreatywność i życzliwość sprawiły, że uczniowie mogli poczuć się wyjątkowo w ten szczególny dzień.
Dzięki waszemu zaangażowaniu, udało nam się przekazać mnóstwo miłości i pozytywnych emocji. Mamy nadzieję, że ten mały gest sprawił, że ten Walentynkowy Dzień stał się niezapomniany dla wszystkich członków naszej szkolnej społeczności.
Pamiętajcie, że miłość i życzliwość powinny towarzyszyć nam nie tylko w tym jednym dniu, ale przez cały rok. Bądźmy dla siebie życzliwi i szanujmy się nawzajem.
Raz jeszcze serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszej inicjatywie.