W lutym jeszcze były ferie, ale po powrocie do szkoły trzecioklasiści od razu weszli w wir pracy. Nie zabrakło zabaw na odnowionym korytarzu szkolnym, wykonania walentynkowych serduszek czy zabaw sportowych na dworze. Zaopiekowali się również małymi gośćmi z pobliskiego przedszkola w pracowni informatycznej i uczestniczyli w Dniach Otwartych Szkoły. Byli również w Mok-u na "Akademii Pana Kleksa", uczestniczyli w zabawach w Dniu Dinozaura, składali i tworzyli zabawki papierowe. Poznali właściwości magnesu, przypomnieli sobie wartości pieniężne, a na zajęciach plastycznych samodzielnie szkicowali i malowali martwą naturę. Ufff, tyle działań i rozwijania różnych umiejętności, ale proszę spojrzeć na twarze dzieci!
dl