2 lutego w klasach I-III odbył się bal karnawałowy. Uczniowie już od samego rana byli bardzo podekscytowani. Wspólnie z wychowawczyniami ochoczo zabrali się za dekorowanie klas – dmuchali balony, wieszali serpentyny. Na stołach pojawiły się różnorodne przekąski naszykowane przez rodziców. Dzieci nie zapomniały również o przygotowaniu karnawałowych strojów. Tego dnia można było spotkać: wróżki, kotki, piratów, superbohaterów i wiele innych barwnych postaci, których nie sposób zliczyć. Nie brakowało wesołych tańców, pląsów i zabaw z balonami, gazetami. Bal stanowił doskonałą okazję do integracji, rozwinięcia umiejętności interpersonalnych oraz przyczynił się do wzmocnienia więzi między uczniami. Tego dnia wszyscy świetnie się bawili w atmosferze pełnej życzliwości i współpracy. Dziękujemy rodzicom za przygotowanie balowych strojów oraz przekąsek.