W piątek w naszej szkole obchodziliśmy wyjątkowy Dzień Uśmiechu, który przyniósł radość i uśmiech na twarzach wszystkich uczniów i pracowników. Inicjatywa ta została zorganizowana przez nasz Samorząd Uczniowski, który przygotował urocze plakietki z uśmiechami, symbolizujące pozytywne podejście i radość.
Podczas tego dnia, plakietki z uśmiechami zostały rozdane wśród wszystkich uczniów i pracowników szkoły. Każdy uśmiech reprezentuje naszą wspólną radość i serdeczność, które chcemy przekazać sobie nawzajem. To był niezwykły dzień, pełen uśmiechów, życzliwości i pozytywnej energii.
Dziękujemy wszystkim uczniom i pracownikom, którzy aktywnie włączyli się w obchody Dnia Uśmiechu. Pamiętajmy, że uśmiech jest najpiękniejszym językiem, którym możemy mówić do siebie nawzajem, więc niech będzie z nami zawsze!