W dniach 1 – 2 czerwca uczniowie klasy IIA, IIIA i IIIB uczestniczyli w wycieczce edukacyjnej do Wrocławia. Pierwszego dnia udaliśmy się na spacer po Starówce. Podziwialiśmy budynki zabytkowych kościołów, kamienic, poszukiwaliśmy wrocławskich krasnali, które są symbolem miasta. Następnie udaliśmy się na stadion Tarczyński, gdzie zwiedziliśmy salę prasową, korytarz historii, strefę zawodników, szatnię WKS Śląsk Wrocław, ławki rezerwowych, trybuny i loże VIP oraz Muzeum Śląska Wrocław.
Drugiego dnia udaliśmy się do Wrocławskiego Zoo, gdzie szczególną uwagę poświęciliśmy Afrykanarium. Po zoo udaliśmy się do Hydropolis – centrum wiedzy o wodzie, gdzie odkryliśmy związane z wodą zjawiska z pogranicza nauk biologii, fizyki, astronomii i geografii.
Wycieczka do Wrocławia była nie tylko okazją do poznania historii i kultury miasta, ale także do integracji i wspólnej zabawy. Uczniowie wrócili pełni wrażeń, nowych doświadczeń, które na długo pozostaną w naszej pamięci.
dl
ik
"Tęga główka - matematyczna łamigłówka" to konkurs, w którym wczoraj wzięła udział czteroosobowa reprezentacja naszej szkoły. Organizatorem wydarzenia była Szkoła Podstawowa nr 7 w Zawierciu.
Uczniowie rozwiązywali zadania, które wymagały logicznego myślenia. Wykazali się świetną pracą zespołową.
Gratulacje dla całej wspaniałej drużyny!
eg
„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. – Janusz Korczak
W piątek w naszej szkole ten śmiech było słychać z daleka! Świętowaliśmy Dzień Dziecka na całego! ??
Dzięki zaangażowaniu i wsparciu naszej niezawodnej Rady Rodziców ten dzień zamienił się w prawdziwy festiwal radości.
Na naszych uczniów czekały fantastyczne atrakcje:
? Wielkie dmuchańce – gdzie energia aż kipiała!
? Szybkie kołobieżki – dla fanów aktywnej zabawy i balansu!
? Chrupiący popcorn – idealna przekąska w przerwie od szaleństw!
? Słodka wata cukrowa – która znikała w mgnieniu oka!
? Energetyczna muzyka – która porwała do tańca wszystkich, od maluchów po starszaki!
Rewelacyjnym zakończeniem zabawy była piana party! ?
Dziękujemy Radzie Rodziców za serce włożone w organizację i wyczarowanie tak radosnych wspomnień dla naszych dzieciaków!
✨ Zachęcamy do oglądania fotorelacji – zdjęcia mówią same za siebie! ??
Uczniowie klasy IA świętowali dzisiaj klasowy Dzień Dziecka.
Serdecznie dziękujemy kochanym Rodzicom za wspaniałe prezenty z okazji naszego święta! ??
Cudny wieczór z okazji Dnia Rodziny w naszej szkole!
???
Dziękujemy wszystkim za obecność, wsparcie i niezwykłe zaangażowanie w organizację naszej Wywiadówki Scenicznej.
To dzięki Wam ten wieczór był tak wyjątkowy! Wasza współpraca czyni nasze działania jeszcze piękniejszymi.
???
Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie świętować i tworzyć niezapomniane chwile.
???
Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!
???